• Bize Ulaşın

    444 35 10

  • Sosyal Medya

    | |

  • Dil Seçiniz

    TR | EN

TARİHÇEMİZ

1980'li yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten ÖZDEMİR İNŞAAT, 90'lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

ÖZDEMİR İNŞAAT 50 yıllık köklü geçmişinin verdiği deneyimle, 2000'li yıllardan itibaren "kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak Akçay ve Balıkesir bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler üretmeye başlamıştır. ÖZDEMİR İNŞAAT'ın Türk insanına sunduğu "yenilikçi yaklaşımın" en somut göstergeleridir.

ÖZDEMİR İNŞAAT köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

MİSYON

"Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak"

Yarım asıra yaklaşan geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici beş şirketi arasında olmak.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Özdemir İnşaat Emlak için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

SÜREKLİ GELİŞİM

Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

ORTAK DEĞERLER

Özdemir İnşaat Emlak çalışanları ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.

YENİLİKÇİLİK

Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

ÖZDİSİPLİN

Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.

STRATEJİ

Özdemir İnşaat Emlak hedefleri belirlenen ana stratejiler çerçevesinde şekillenmiştir.

Kurum Değerini Arttırmak

Müşteri Memnuniyetini Arttırmak

Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak

Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Arttırmak

Kaynakları Etkin Kullanmak

SOSYAL SORUMLULUK

Özdemir İnşaat Emlak taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir.

GÜVENİRLİLİK

Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Özdemir İnşaat bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.